
Legal education
-
Met recht bepleit!
-
Ondertitel : Leer vaardig beargumenteren en betogen
-
Druk : 2nd editionVerschijningsjaar : 2019
Met recht bepleit! gaat in op alle aspecten die een jurist in opleiding nodig heeft om goed te leren beargumenteren, betogen en pleiten. De theorie wordt helder en beknopt weergegeven en er is veel ruimte voor oefening. Dit werkboek bevat 75 praktische en gevarieerde opdrachten bij actuele (juridische) teksten uit en over diverse rechtsgebieden die aansluiten bij de belevingswereld van de student.
Show product -
-
Onderzoek in de juridische praktijk
-
Druk : 1st editionVerschijningsjaar : 2019
Onderzoek in de juridische praktijk is een toegankelijk en praktisch boek voor studenten die een (afstudeer)onderzoek uitvoeren voor een juridische hbo-opleiding. Het boek volgt de stappen die je neemt tijdens het onderzoek: van opdrachtgeversgesprek tot het presenteren van de eindresultaten. Theorie, praktijkvoorbeelden en oefeningen wisselen elkaar af.
Show product -
-
Meesterlijk schrijven
-
Ondertitel : Vaardig in de juridische praktijk
-
Druk : 2nd editionVerschijningsjaar : 2018
Een jurist moet makkelijk en snel diverse teksten kunnen opstellen. Van zakelijke brieven tot overeenkomsten en van adviesbrieven tot beschikkingen. Meesterlijk schrijven biedt een praktische ondersteuning bij het schrijven van toegankelijke juridische teksten.
Show product -
-
Bestuursrecht
-
Ondertitel : Vaardig in het juridisch werkveld
-
Druk : 1st editionVerschijningsjaar : 2013
Veel bestuursrechtboeken zijn theoretisch en houden de volgorde van wetsartikelen aan. Bestuursrecht – Vaardig in het juridisch werkveld heeft de praktische toepassing van het bestuursrecht als leidraad. De opbouw van het boek volgt niet de wet, maar de belangrijkste rechtsthema's in de verhouding tussen burger en bestuursorgaan.
Show product -